Tag Archive for 'itfaiye eri'

Afyonkarahisar Kılıçarslan Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı


AFYONKARAHİSAR İLİ SİNANPAŞA İLÇESİ KILIÇARSLAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

Kılıçarslan Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere, 21.10.2006 tarih ve 26326 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Belediye İtfaiye Yönetmeliğinin 15, 16 ve 17. maddeleri ile 11.04.2007 tarih ve 26490 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Belediye İtfaiye Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikte belirtilen hükümler çerçevesinde

Belediye Başkanlığımızda münhal bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, derecesi, adedi, Taban puan ve Tahsili belirtilen İtfaiye Eri kadrolarına; Üniversite (Lisans) İşletme bölümü mezunu için, 2008 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması, Lise, Meslek Lisesi veya Dengi Okul mezunu için 2008 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması ve Belediyemiz sınav komisyonunca belirlenen aşağıdaki taban puanlarına göre Belediyemize müracaat eden adaylar arasından, en yüksek puandan başlamak üzere kadro ve öğrenim durumları itibariyle ilan edilen kadro sayılarının 3’er katı aday belirlenerek sözlü sınava çağrılacaktır.

A- ATAMA YAPILACAK KADROLAR

SINIFI ÜNVANI DERECESİ ADET TABAN PUAN CİNSİYET TAHSİLİ
GİH İtfaiye Eri 8 1 66 E/K Üniversite (Lisans) İşletme Bölümü Mezunu
GİH İtfaiye Eri 10 1 75 E/K Lise veya Dengi Okul Mezunu
TOPLAM 2

Continue reading ‘Afyonkarahisar Kılıçarslan Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı’
Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA

SINAVLA İTFAİYE ERİ ALIMI

İLANI

İçişleri Bakanlığı tarafından 21.10.2006 tarih ve 26326 sayılı Resmi Gazetede yayımlatılan, Belediye İtfaiye Yönetmeliğinin 15, 16 ve 17. maddeleri ile 11.04.2007 tarih ve 26490 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Belediye İtfaiye Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikte belirtilen hükümler çerçevesinde;

Belediyemizde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi münhal bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, derecesi, adeti, cinsiyeti, KPSS puan türü, taban puanı ve öğrenim durumu belirtilen 325 Adet İtfaiye Eri kadrosuna 2008 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) B grubu kadrolar için girmiş ve Belediyemiz sınav komisyonunca belirlenen aşağıdaki taban puanlarına göre Belediyemize müracaat eden adaylar arasından, en yüksek puandan başlamak üzere kadro ve öğrenim durumları itibariyle ilan edilen sayıların 3’ er katı aday belirlenerek sözlü sınava çağırılacaktır.

Continue reading ‘Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı’

Çanakkale Belediyesi Sınavla 13 İtfaiye Eri Alacak

Belediye yetkilileri KPSS taban puanı 60 olan adayların katılabileceği sınava başvuruların 19 Nisan 2010 ile 6 Mayıs 2010 tarihleri arasında yapılabileceğini belirterek, “Alınacak 13 itfaiye erinden 6’sının Fakültelerin 4 yıllık İktisat, Muhasebe, Halklar İlişkiler ve Mahalli İdareler Bölümü mezunu olmaları gerekiyor. Geri kalan 7’sinin ise fakültelerin 2 yıllık Meslek Yüksek Okullarının İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Karayolları Ulaşımı ve Mahalli İdareler Bölümleri, Teknik öğrenim veren Meslek Yüksekokulları’nın inşaat, makine, motor ve harita bölümleri ile Meslek Yüksekokullarının büro, muhasebe, halkla ilişkiler ve sosyal bilimler bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Başvurular bizzat belediyeye yapılacak. Posta ve e-mail ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecek. Sınav 21 Mayıs 2010 saat 10.00’da Çanakkale Belediyesi meclis salonunda yapılacak” dedi.