Tag Archive for 'KPSS Önlisans Sonuçları'

2010 KPSS Ortaöğretim Sonuçları


KPSS’ye giren adaylar heyecanla KPSS sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar ve sonuçlar açıklandı. KPSS sonuçları, KPSS ortaöğretim ve KPSS önlisans olarak açıklandı.

KPSS ÖNLİSANS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


KPSS Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih


Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ali Demir, 28 Kasımda yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim-Ön Lisans Sınavı sonuçlarının gelecek hafta açıklanmasının planlandığını bildirdi.

Demir, sınavla ilgili değerlendirme çalışmalarının sürdüğünü kaydetti. Sınava 2 milyon 419 bin 778 adayın katıldığına işaret eden Demir, sonuçların ”2010 yılı bitmeden adaylara duyurulacağını” söyledi.
Continue reading ‘KPSS Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih’

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

28 Kasım’ın KPSS sınav soruları ve cevapları 29 Kasım günü açıklandı peki 28 Kasım KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Adayların heyecanla beklediği Kpss 2010 sınavı saat 16:30 önlisans sınavının bitmesiyle tamamlandı. Adaylar için şimdi soru ve cevapların ne zaman açıklanacağını beklemeye başladı.

Saat 14:30 da başlayan Önlisans mezunlarının heyacanla beklediği çalınan sorular nedeni ile 26 Eylülde yapılamayan ve ileri bir tarihe ertelenen KPSS sınavı tüm yurtta tamamlandı. Adaylara genel kültür ve genel yetenek dallarında toplam 120 soru soruldu. 120 dakika süre sonunda tamamlanan sınav yurt genelinde sorunsuzca yapıldı. Continue reading ‘KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?’